Rozgrywki

Terminarz rozgrywek III ligi tenisa stołowego w sezonie 2017 / 2018 - I runda

Terminarz rozgrywek II ligi tenisa stołowego w sezonie 2017 / 2018 - I runda


Regulamin VI Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga


Terminarz rozgrywek II ligi tenisa stołowego w sezonie 2016 / 2017 - II runda

Terminarz rozgrywek II ligi tenisa stołowego w sezonie 2016 / 2017 - I runda

Skład drużyny do rozgrywek 2016/17

II liga:
Rubinshtein Georgii
Tebecio Wojciech
Grzelak Ryszard
Garbino Piotr
Libura Tomasz
Ćwikliński Krzysztof
Cieśliński Radosław

Osiągnięcia zawodników reprezentujących LKS Mlexer w rozgrywkach II ligi w sezonie 2016

Skład drużyny do rozgrywek 2016/17
III liga:
Cieśliński Radosław
Wlazło Wojciech
Libura Tomasz
Derkowski Piotr
Kaczmarczyk Arkadiusz
Łukasz Susło
Sielski Janusz
Stankiewicz Jerzy
Ćwikliński Krzysztof
Stalewski Damian
Gromko Artur
Gajcy Paweł
Pawełoszek Maciej
Przeździecki Radosław
Okulus Adam
Haracz Andrzej

Drużyny grające w rozgrywkach o Mistrzostwo III ligi w sezonie 2016/2017
Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego informuje, iż do rozgrywek III ligi w sezonie 2016/2017 zgłosiło się 10 zespołów:
1. EKS MLEXER II Elbląg
2. ITS JEZIORAK Iława
3. KS DEKORGLASS Działdowo
4. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński
5. LZS Lubawa
6. MGS BAŁGA Górowo Iławeckie
7. MKS MRĄGOWIA Mrągowo
8. MORLINY IV Ostróda
9. MUKS PIŁECZKA w  Piszu
10.OSIR Jeziorany


Terminarz rozgrywek II ligi tenisa stołowego w sezonie 2015 / 2016 - I runda

Skład drużyny do rozgrywek 2015/16
II liga:
Ryszard Grzelak
Karol Prus- Strowski
Wojciech Tebecio
Krzysztof Bojanowski
Krystian Grzelak
Jacek Świtalski
Krzysztof Ćwikliński
III liga:
Tomasz Lbura
Piotr Derkowski
Arkadiusz Kaczmarzyk
Radosław Cieśliński
Artur Gromko
Wojciech Wlazło
Janusz Sielski

Drużyny grające w rozgrywkach o Mistrzostwo II ligi w sezonie 2015/16


1. Hals Wadowicz Warszawa (spadkowicz I liga)
2. Spójnia II Warszawa
3. Victoria Płock
4. Warmia Lidzbark Warmiński
5. SKS 40 Warszawa
6. Broń Radom
7. GKTS Wiązowna
8. Morliny III Ostróda
9. Pogoń II Siedlce
10. IKRTS Józefów
11. UKS 14 Ursus (beniaminek)
12. Mlexer Elbląg (beniaminek)


Drużyny grające w rozgrywkach o Mistrzostwo III ligi w sezonie 2015/16

1. Miejsko-Gminne Stowarzyszenie "BAŁGA" w Górowie Iławeckim
2. Miejski Klub Sportowy MRĄGOWIA Mrągowo
3. KS DEKORGLASS Działdowo
4. MORLINY IV Ostróda
5. UWM Olsztyn
6. MLKS CZARNI Olecko
7. MUKS PIŁECZKA Pisz
8. GZ LZS Lubawa
9. UKS JANTAR Gołdap
10. OSIR Jeziorany
11. ITR JEZIORAK Iława
12. MLEXER II Elbląg
13. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński


Regulamin IV Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga


Punktacja zawodników biorących udział w Turneju o Puchar Prezesa EKS Mlexer

Tabela po zakończeniu I rundy  rozgrywek o Mistrzostwo III ligi w tenisie stołowym

Komunikat Organizacyjny I Edycji Cyklu Turniejów Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa EKS Mlekser

Ranking indywidualny III ligi

Terminarz rozgrywek III ligi tenisa stołowego w sezonie 2014 / 2015 - I runda

Terminarz rozgrywek III ligi tenisa stołowego w sezonie 2014 / 2015 - II runda


Skład w sezonie 2014/15:
dla drużyny  III Ligi Mlexer I:
Andrzej Grzelak

Krystian Grzelak
Jacek Świtalski
Michał Link
Mariusz Żurawski
Krzysztof Bojanowski
Wojciech Wlazło
Krzysztof Ćwikliński


dla drużyny  III Ligi Mlexer II:

Tomasz Libura
Arkadiusz Kaczmarzyk
Radosław Cieśliński
Piotr Derkowski
Łukasz Susło
Miłosz Ostrowski
Janusz Sielski
Jerzy Stankiewicz
Agata Dziwosz

III Turniej Ternisa Stołowego o Puchar Prezydenta Miasta Elblaga

11.10.2014

Terminarz rozgrywek o Mistrzostwo II i  III Ligi Tenisa Stołowego w sezonie 2013/2014

Odwiedzin strony: 230802
Stan licznika mierzony od dnia: 21.05.2013, 13:00