Rozgrywki

II Liga mężczyzn w sezonie 2022/2023

W sezonie 2022/2023 nasza drużyna występuje w II lidze mężczyzn  tenisa stołowego pod nazwą Hotel Kahlberg – EKS Mlexer Elbląg.   Hotel Kahlberg w Krynicy Morskiej został sponsorem tytularnym drużyny.

Podstawowy skład drużyny : Piotr Kołaciński, Andrzej Makowski, Wiktor Franc, Ryszard Grzelak i Wojciech Chrząszcz.


Terminarz rozgrywek dla naszej drużyny w I rundzie rozgrywek sezonu 2022/2023.

01.10.2022 godz. 16:00 /S/ Hotel Kahlberg – EKS Mlexer – ULKS Kazanów 10:0
02.10.2022 godz. 11:00 /N/ Hotel Kahlberg – EKS Mlexer – Tęcza Budki Pisaeckie 9:1
16.10.2022 godz. 13:00 /N/ GKTS Wiązowna - Hotel Kahlberg – EKS Mlexer 4:6
22.10.2022 godz. 19:00/S/ Hotel Kahlberg – EKS Mlexer – AZS Olsztyn 10:0
30.10.2022 godz. 13:00/N/Bogoria III Grodzisk Mazowiecki- Kahlberg – EKS Mlexer 1:9
26.11.2022 godz. 16:00/S/ Hotel Kahlberg – EKS Mlexer – IKRTS Józefów 8:2
27.11.2022 godz. 11:00/N/ Hotel Kahlberg – EKS Mlexer – KTS Nowy Dwór Mazowiecki 5:5
11.12.2022 godz. 11:00/N/ Spójnia Warszawa - Hotel Kahlberg – EKS Mlexer 3:7
03.01.2023 godz: 18:00 /W/  Hotel Kahlberg – EKS Mlexer - Warmia Lidzbark Warmiński 7:3
17.12.2022 godż: 16:00/ S/    Hotel Kahlberg – EKS Mlexer – KTS Kozienice 9:1
10.12.2022 godz: 16:00/S/    Ruturn Piaseczno - Hotel Kahlberg – EKS Mlexer 5:5

Druga runda:
5 marca Spójnia Warszawa - Mlexer Elbląg 4:6
26 marca Tęcza Budki Piaseckie - Mlexer Elbląg 2:8
2 kwietnia Mlexer Elbląg - GKTS Wiązowna 10:0
23 kwietnia Mlexer Elbląg - Bogoria III Grodzisk Mazowiecki 6:4
6 maja KTS Nowy Dwór Mazowiecki - Mlexer Elbląg 7:3

III Liga mężczyzn w sezonie 2022/2023

W sezonie  2022/2023 nasza drużyna w większości występuje w składzie młodzieżowym. Głównym celem drużyny jest zdobywanie przez młodych zawodników doświadczenia, doskonalenia umiejętności technicznych i taktycznych bez presji na czynnik meczu.

Podstawowy skład drużyny

  1. Remigiusz Kowalik -kadet
  2. Aleksy Stefański – młodzik
  3. Artem Korolchuk – junior
  4. Anna Malewicz – młodzik
  5. Andrzej Kowalik – senior



W miarę potrzeb drużyna może być uzupełniona zawodnikami z grupy seniorskiej.


Terminarz rozgrywek dla III ligi w I rundzie rozgrywek sezonu 2022/2023

16.10.2022godz. 16:00/N/ Dekorglass III Dziłdowo – EKS Mlexer II 13:5
30.10.2022 godz.11:00/N/ EKS Mlexer II – Morliny III Ostróda 6:12
19.11.2022 godz.17:00/S/ AZS Olsztyn - EKS Mlexer II 7:11
26.11.2022 godz. 11:00/S/ EKS Mlexer II – Piłeczka Pisz 3:15
11.12.2022 godz. 11:00 /N/ GKS Grunwald - EKS Mlexer II 11:7
17.12.2022 godz. 11:00/S/ EKS Mlexer II –LZS Lubawa 8:10

Druga runda:

5.02.2023 , godz. 11 - Mlexer II Elbląg-Dekorglass III Działdowo 6:12
26 .02.2023, godz. 11 - Mlexer II Elbląg - Morliny III Ostróda 7:11 (na prośbę drużyny z Ostródy nastąpiła zmiana gospodarza)
4.03.2023, godz. 11 - Mlexer II Elbląg-AZS II Olsztyn 14:4
12.03.2023, godz. 11 - Piłeczka Pisz-Mlexer II Elbląg 14:4
25.03.2023, godz. 11 - Mlexer II Elbląg-GKS Grunwald 18:0 (walkower; goście nie dojechali)
2.04.2023, godz. 11 - LZS Lubawa-Mlexer II Elbląg 12:6

Elbląska Amatorska Liga Tenisa Stołowego 

Kolejka 1 - 1 marca - szczegóły kliknij tutaj
     S.M.Parkowa-Mlexer Young 4:1
     OSK Strażak-Silver 5:0
     Kmiecin-Nestor Elbląg 0:5  
     Retro-AMS-GO 4:1
     Jaro-Kamiennik Wielki 4:1

Kolejka 2 -  8 marca 
- szczegóły kliknij tutaj
     Mlexer Young-OSK Strażak 3:2
     Silver-Kmiecin 4:1
     Nestor Elbląg-Jaro 4:1
     Kamiennik Wielki-Retro - 1:4 (mecz rozegrany podczas 4. kolejki)
     AMS-GO-S.M.Parkowa 0:5

Kolejka 3 -   15 marca -
szczegóły kliknij tutaj
      Kmiecin-Mlexer Young 2:3
      S.M.Parkowa-Silver 4:1
      Nestor Elbląg-AMS-GO 5:0
      JaRo-Retro 4:1
      OSK Strażak-Kamiennik Wielki 5:0

Kolejka 4 - 22 marca -
szczegóły kliknij tutaj
      Mlexer Young-Jaro - 4:1
      Silver-AMS-GO - 2:3 
      Kamiennik Wielki-Nestor Elbląg 0:5
      Retro-OSK Strażak 0:5
      Kmiecin-S.M.Parkowa 3:2

Kolejka 5 - 29 marca
szczegóły kliknij tutaj
      AMS-GO-Mlexer Young 2:3
      Jaro-Silver 2:3
      OSK Strażak-Nestor Elbląg 4:1 
      Kamiennik Wielki-Kmiecin 1:4
      S.M. Parkowa-Retro - 2:3

Kolejka 6 - 5 kwietnia
szczegóły kliknij tutaj
      Mlexer Young - Kamiennik Wielki 4:1
      Retro - Silver 3:2
      Kmiecin - AMS-GO 3:2
      OSK Strażak - Jaro - 5:0
      Nestor Elbląg - S.M.Parkowa 3:2

Kolejka 7 - 12 kwietnia -
szczegóły kliknij tutaj
     Mlexer Young-Nestor Elbląg 3:2
     Silver-Kamiennik Wielki 1:4
     AMS-GO-OSK Strażak 0:5
     S.M.Parkowa-Jaro 4:1 
     Kmiecin-Retro 5:0

Kolejka 8 - 19 kwietnia - 
szczegóły kliknij tutaj
     Retro-Mlexer Young 0:5 (walkower)
     Silver-Nestor Elbląg 1:4
     Jaro-AMS-GO 3:2
     OSK Strażak-Kmiecin 2:3
     Kamiennik Wielki-S.M. Parkowa 2:3

Kolejka 9 - 26 kwietnia - 
szczegóły kliknij tutaj
     Mlexer Young-Silver 4:1
     Nestor Elbląg-Retro 4:1
     AMS-GO-Kamiennik Wielki 0:5
     Jaro-Kmiecin 1:4
     S.M.Parkowa-OSK Strażak 0:5

Grupa mistrzowska

1K-10.05.2023 - szczegóły kliknij tutaj
Nestor Elbląg-Kmiecin - przełożony
Mlexer Young-SM Parkowa 0:5
OSK Strażak-pauza

2K-17.05.2023
Kmiecin-Mlexer Young - 3:2
OSK Strażak-Nestor Elbląg - 5:0
SM Parkowa-pauza

3K-24.05.2023
Mlexer Young-OSK Strażak
SM Parkowa-Kmiecin
Nestor Elbląg-pauza

4K-31.05.2023
OSK Strażak-SM Parkowa
Nestor Elbląg-Mlexer Young
Kmiecin-pauza

5K-07.06.2023
SM Parkowa-Nestor Elbląg
Kmiecin-OSK Strażak 1:4
Mlexer Young-pauza 

                   Grupa grająca o miejsca 6-10

1K-10.05.2023 - szczegóły kliknij tutaj
JaRo Zatorze-AMS-GO 3:2
Kamiennik Wielki-Silver - 3:2

2K-17.05.2023
AMS-GO-Kamiennik Wielki - przełożony
JaRo Zatorze, Silver-pauza

3K-24.05.2023
Silver-AMS -GO
JaRo Zatorze, Kamiennik Wielki -pauza

4K-31.05.2023
JaRo Zatorze-Kamiennik Wielki
AMS-GO, Silver -pauza

5K-07.06.2023
Silver-JaRo Zatorze
AMS-GO, Kamiennik Wielki-pauza

Wszystkie mecze rozgrywane będą w sali tenisa stołowego HSW-MOSiR przy ul.Grunwaldzkiej 135 o godzinie 18.30 zgodnie z opublikowanym terminarzem i regulaminem rozgrywek.


Składy drużyn:
Nestor Elbląg
1.Dziwosz Jacek
2.Jadanowski Piotr
3.Stefanowicz Mirosław
4.Trudnowski Janusz
Osoba do kontaktu:Trudnowski Janusz tel.502-520-940

OSK Strażak
1.Wojtas Bogdan
2.Szałkowski Piotr
3.Buczyński Daniel
4.Derkowski Piotr
Osoba do kontaktu:Wojtas Bogdan tel.660-271-968

JA RO Zatorze
1.Grudzień Roman
2.Sznaza Zygmunt
3.Gołębiewski Paweł
4.Krygier Janusz
Osoba do kontaktu:Gołębiewski Paweł tel.507-116-498

Retro
1.Ziaja Robert
2.Retka Piotr
Osoba do kontaktu:Ziaja Robert tel.698-650-776

S.M.Parkowa
1.Geiger Andrzej
2.Mikołajski Mirosław
3.Wojciechowski Henryk
4.Komorowski Grzegorz
Osoba do kontaktu:Wojciechowski Henryk tel.797-122-850

AMS-GO
1.Wojciul Stanisław
2.Majczyna Mirosław
3.Woronowicz Zbigniew
4.Buczyński Krzysztof
Osoba do kontaktu:Wojciul Stanisław tel.509-070-476

Mlexer Young
1.Malewicz Anna
2.Stefański Aleksy
3.Kowalik Remigiusz
4.Korolchuk Artem
Osoba do kontaktu:Kinal Jan tel.573-146-782

Kamiennik Wielki
1.Nowak Grzegorz
2.Bem Krzysztof
3.Bułak Marek
4.Haracz Andrzej
Osoba do kontaktu:Nowak Grzegorz tel.698-621-425

Sllver
1.Zieliński Jacek
2.Pypczyński Paweł
3.Kosiacki Leszek
Osoba do kontaktu:Kosiacki Leszek tel.507-041-959

Kmiecin
1.Kępski Bartek
2.Głowacki Henryk
3.Brzeski Lech
4.Tocha Krzysztof
Osoba do kontaktu:Brzeski Lech tel.571-399-559

Regulamin EALTS - kliknij tutaj.

Wszystkie mecze odbywają się w Hali Sportowo - Widowiskowej w Elbląg (al. Grunwaldzka 135)
Zgodnie z Regulaminem rozgrywek wszystkie mecze odbywają się w środę w przedziale czasowym18.30-21.30.Drużyna młodzieżowa Mlexer Young wszystkie swoje mecze rozpoczyna o godz.18.30.Pozostałe godziny rozpoczęcia meczów ustala organizator rozgrywek w uzgodnieniu z kapitanem drużyny.

Rozgrywki II ligi, III ligi i Elbląskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego są realizowane przy wsparciu Gminy Miasto Elbląg i prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego.

Odwiedzin strony: 743266
Stan licznika mierzony od dnia: 21.05.2013, 13:00