Rozgrywki

II Liga mężczyzn w sezonie 2022/2023

W sezonie 2022/2023 nasza drużyna występuje w II lidze mężczyzn  tenisa stołowego pod nazwą Hotel Kahlberg – EKS Mlexer Elbląg.   Hotel Kahlberg w Krynicy Morskiej został sponsorem tytularnym drużyny.

Podstawowy skład drużyny : Piotr Kołaciński, Andrzej Makowski, Wiktor Franc, Ryszard Grzelak i Wojciech Chrząszcz.


Terminarz rozgrywek dla naszej drużyny w I rundzie rozgrywek sezonu 2022/2023.

01.10.2022 godz. 16:00 /S/ Hotel Kahlberg – EKS Mlexer – ULKS Kazanów 10:0
02.10.2022 godz. 11:00 /N/ Hotel Kahlberg – EKS Mlexer – Tęcza Budki Pisaeckie 9:1
16.10.2022 godz. 13:00 /N/ GKTS Wiązowna - Hotel Kahlberg – EKS Mlexer 4:6
22.10.2022 godz. 19:00/S/ Hotel Kahlberg – EKS Mlexer – AZS Olsztyn 10:0
30.10.2022 godz. 13:00/N/Bogoria III Grodzisk Mazowiecki- Kahlberg – EKS Mlexer 1:9
26.11.2022 godz. 16:00/S/ Hotel Kahlberg – EKS Mlexer – IKRTS Józefów 8:2
27.11.2022 godz. 11:00/N/ Hotel Kahlberg – EKS Mlexer – KTS Nowy Dwór Mazowiecki 5:5
11.12.2022 godz. 11:00/N/ Spójnia Warszawa - Hotel Kahlberg – EKS Mlexer 3:7
03.01.2023 godz: 18:00 /W/  Hotel Kahlberg – EKS Mlexer - Warmia Lidzbark Warmiński 7:3
17.12.2022 godż: 16:00/ S/    Hotel Kahlberg – EKS Mlexer – KTS Kozienice 9:1
10.12.2022 godz: 16:00/S/    Ruturn Piaseczno - Hotel Kahlberg – EKS Mlexer 5:5

Druga runda:
5 marca Spójnia Warszawa - Mlexer Elbląg 4:6
26 marca Tęcza Budki Piaseckie - Mlexer Elbląg 2:8
2 kwietnia Mlexer Elbląg - GKTS Wiązowna 10:0
23 kwietnia Mlexer Elbląg - Bogoria III Grodzisk Mazowiecki 6:4
6 maja KTS Nowy Dwór Mazowiecki - Mlexer Elbląg 7:3

III Liga mężczyzn w sezonie 2022/2023

W sezonie  2022/2023 nasza drużyna w większości występuje w składzie młodzieżowym. Głównym celem drużyny jest zdobywanie przez młodych zawodników doświadczenia, doskonalenia umiejętności technicznych i taktycznych bez presji na czynnik meczu.

Podstawowy skład drużyny

  1. Remigiusz Kowalik -kadet
  2. Aleksy Stefański – młodzik
  3. Artem Korolchuk – junior
  4. Anna Malewicz – młodzik
  5. Andrzej Kowalik – senior



W miarę potrzeb drużyna może być uzupełniona zawodnikami z grupy seniorskiej.


Terminarz rozgrywek dla III ligi w I rundzie rozgrywek sezonu 2022/2023

16.10.2022godz. 16:00/N/ Dekorglass III Dziłdowo – EKS Mlexer II 13:5
30.10.2022 godz.11:00/N/ EKS Mlexer II – Morliny III Ostróda 6:12
19.11.2022 godz.17:00/S/ AZS Olsztyn - EKS Mlexer II 7:11
26.11.2022 godz. 11:00/S/ EKS Mlexer II – Piłeczka Pisz 3:15
11.12.2022 godz. 11:00 /N/ GKS Grunwald - EKS Mlexer II 11:7
17.12.2022 godz. 11:00/S/ EKS Mlexer II –LZS Lubawa 8:10

Druga runda:

5.02.2023 , godz. 11 - Mlexer II Elbląg-Dekorglass III Działdowo 6:12
26 .02.2023, godz. 11 - Mlexer II Elbląg - Morliny III Ostróda 7:11 (na prośbę drużyny z Ostródy nastąpiła zmiana gospodarza)
4.03.2023, godz. 11 - Mlexer II Elbląg-AZS II Olsztyn 14:4
12.03.2023, godz. 11 - Piłeczka Pisz-Mlexer II Elbląg 14:4
25.03.2023, godz. 11 - Mlexer II Elbląg-GKS Grunwald 18:0 (walkower; goście nie dojechali)
2.04.2023, godz. 11 - LZS Lubawa-Mlexer II Elbląg 12:6

Elbląska Amatorska Liga Tenisa Stołowego 
Sezon 2023/24

Terminarz 1 rundy rozgrywek drużynowych EALTS w sezonie 2023/24

1 K - 18.10.2023/środa/
 
Hydra Dam-Rob -Silver           2:3
 Zawada-Rebels                      2:3
 Lazurki-AMS-GO                    0:5
 Emeryci-Progres                    3:2
Ja Ro Zatorze-ESK Nestora       1:4

2 K-25.10.2023/środa/
Silver-ESK Nestora                 0:5
Progres-Ja Ro Zatorze            3:2
AMS-GO-Emeryci                   4:1
Rebels-Lazurki                       4:1
Hydra Dam-Rob-Zawada         5:0

3 K-08.11.2023/środa/
Zawada-Silver                         1:4
Lazurki-Hydra Dam-Rob           1:4
Emeryci-Rebels                       5:0
Ja Ro Zatorze-AMS-GO             3:2
ESK Nestora-Progres                3:2

4 K-15.11.2023/środa/
Silver-Progres                        1:4
Rebels-Ja Ro Zatorze              4:1
AMS-GO-ESK Nestora             1:4
Hydra Dam-Rob-Emeryci         1:4
Zawada-Lazurki                      3:2

5 K-22.11.2023/środa/
Lazurki-Silver                          3:2
Emeryci-Zawada                      4:1
Ja Ro Zatorze-Hydra Dam-Rob  1:4
ESK Nestora-Rebels                 2:3  
Progres-AMS -GO                    1:4

6 K-29.11.2023/środa/
Silver-AMS-GO                       1:4
Rebels-Progres                       3:2
Hydra Dam-Rob-ESK Nestora   2:3
Zawada-Ja Ro Zatorze             3:2
Lazurki-Emeryci                      2:3

7 K-06.12.2023/środa/
Emeryci-Silver                        5:0
Ja Ro Zatorze-Lazurki             2:3
ESK Nestora-Zawada              5:0
Progres-Hydra Dam-Rob         1:4
AMS-GO-Rebels                     4:1

8 K-13.12.2023/środa/
Silver-Rebels                         2:3
Hydra Dam-Rob-AMS-GO        4:1
Zawada-Progres                     5:0                
Lazurki-ESK Nestora                1:4
Emeryci-Ja Ro Zatorze             2:3

9 K-20.12.2023/środa/
Ja Ro Zatorze-Silver                2:3
ESK Nestora-Emeryci              2:3
Progres-Lazurki                      3:2
AMS-GO-Zawada                    5:0
Rebels-Hydra Dam-Rob           1:4

Mecze rozgrywane będą w Hali Sportowo - Widowiskowej w Elblągu (al. Grunwaldzka 135). Start każdej kolejki o godzinie 18.

 Zobacz wyniki sezonu 2022/23

Składy drużyn uczestniczących w drużynowych rozgrywkach EALTS w sezonie 2023/24

AMS-GO
1.Wojciul Stanisław - osoba do kontaktu tel.509 070 476
2.Majczyna Mirosław
3.Woronowicz Zbigniew
4.Szałkowski Piotr

EMERYCI
1.Brzeski Lech - osoba do kontaktu tel.571 399 559
2.Głowacki Henryk
3.Komorowski Grzegorz
4. Romanowicz Marcin

HYDRA DAM-ROB
1.Wlazło Wojciech - osoba do kontaktu tel.607 158 218
2.Rybczyński Bartosz
3. Wojtas Bogdan

JA RO ZATORZE
1.Wojciechowski Henryk
2.Grudzień Roman - osoba do kontaktu tel.693 070 660
3.Krygier Janusz
4.Mikołajski Mirosław
5.Geiger Andrzej

LAZURKI
1.Rosa Jerzy - osoba do kontaktu tel.696 310 752
2.Rudzik Wiesław
3.Gołębiewski Paweł

ESK NESTORA
1.Gliniecki Sylwester - osoba do kontaktu tel.506 655 557
2.Dziwosz Jacek
3.Jadanowski Piotr
4.Bernacki Jan

PROGRES
1.Bem Krzysztof -osoba do kontaktu tel.695 936 659
2.Nowak Grzegorz
3.Kępski Bartosz
4.Maśliński Robert

REBELS
1.Trudnowski Janusz - osoba do kontaktu tel.502 520 940
2.Stefanowicz Mirosław
3.Bogusiewicz Daniel

SILVER
1.Sznaza Zygmunt
2.Pypczyński Paweł
3.Kosiacki Leszek - osoba do kontaktu tel.507 041 959

ZAWADA
1.Tarmasewicz Artur - osoba do kontaktu tel.535 099 253
2.Czaczkowski Andrzej
3.Szyszka Marek 

Rozgrywki III ligi i Elbląskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego są realizowane przy wsparciu Gminy Miasto Elbląg i prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego.

Odwiedzin strony: 791317
Stan licznika mierzony od dnia: 21.05.2013, 13:00