Znamy finalistów TOP 12

08.11.2023

Łukasz Susło „w małym finale“ pokonał 3:1 Bogdana Wojtasa. Trzecie miejsce dało mu przepustkę do finałowego turnieju TOP 12 Mlexer Cup.

W 11. turnieju z cyklu TOP 12 Mlexer Cup wzięło udział 10 zawodników. Szansę na awans do finałowej 12 wykorzystał Łukasz Susło, który zajął trzecie miejsce i „wyrzucił“ z niego Tomasza Liburę.
W turnieju triumfował Piotr Szałkowski, który w finale pokonał bez straty seta Jana Bernackiego. Zwycięzca 11. turnieju jest jedynym zawodnikiem, który w cyklu turnieju zdobył więcej niż 100 punktów).
Do finałowego turnieju zakwalifikowali się: Piotr Szałkowski (101 pkt.), Daniel Buczyński (81 punktów), Piotr Derkowski (76 pkt.), Andrzej Geiger (61 pkt.), Grzegorz Komorowski (58 pkt.), Franciszek Jastrzębowski (50 pkt.), Jacek Dziwosz (47 pkt.), Jan Bernacki (45 pkt.), Arkadiusz Kaczmarzyk (38 pkt.), Leszek Kosiacki (36 pkt.), Bogdan Wojtas (35 pkt), Łukasz Susło (28 pkt).