Potknięcia w TOP 12

14.06.2023

Łukasz Susło w cyklu TOP 12 Mlexer Cup dopiero debiutował. Ale było to wejście smoka - w swoim pierwszym turnieju zajął trzecie miejsce.

Szósty turniej TOP 12 Mlexer Cup przyniósł zmiany na czele klasyfikacji. Dotychczasowy wicelider cyklu Daniel Buczyński w siódmym turnieju z cyklu TOP 12 Mlexer Cup zajął czwarte miejsce. W „małym finale przegrał 1:3 z debiutującym w cyklu Łukaszem Susło. Taka pozycja pozwoliła jednak wyprzedzić Piotra Szałkowskiego i wrócić na fotel lidera. Piotr Szałkowski zajął dopiero 9. miejsce i spadł na drugie miejsce w klasyfikacji. Potknięcie liderów wykorzystał trzeci w klasyfikacji Andrzej Geiger. W finale pokonał 3:1 Piotra Derkowskiego i zmniejszył różnice punktową do dwóch pierwszych miejsc.
W czerwcowym turnieju wzięło udział 15 zawodników. Kolejny turniej odbędzie się po wakacjach.