Nasi na mistrzostwach województwa

02.06.2023

Krzysztof Atłas zdobył srebrny medal w deblu (z Alanem Danowskim z LUKS Pisanica) na mistrzostwach województwa warmińsko mazurskiego. Oliwier Okulicki z mistrzostw wróci z brązowym medalem w singlu.

27 maja najmłodsi zawodnicy Mlexera wzięli udział w mistrzostwach województwa warmińsko - mazurskiego w tenisie stołowym. Elblążanie wrócili z dwoma medalami.
Para Krzysztof Atłas (Mlexer) i Alan Danowski (LUKS Pisanica) wywalczyli srebrny medal w deblu skrzatów. „Nasi“ po zaciętym pojedynku ulegli 2:3 parze Mikołaj Kęsik/Michał Orłowski z Ostródzianki Ostróda.
Oliwier Julicki wywalczył brązowy medal w singlu żaków. Dodatkową nagrodą jest kwalifikacja na mistrzostwa Polski w tej kategorii wiekowej. Pojedynek o brąz trwał pięć setów. najważniejszy - piąty padł łupem elblążanina. Jego rywalem w walce o najniższe miejsce na podium był Jakub Pendykowski z Dekorglassu Działdowo.

Pozostali zawodnicy zajęli następujące miejsca.
Kategoria Skrzat gra pojedyncza: Zofia Wasiluk miejsce 13-16, Krzysztof Atłas miejsce 5-6
Kategoria Żak gra pojedyncza: Kornelia Jabłońska miejsce 17-24, Maciej Żuk miejsce 9-12, Fabian Grunt miejsce 13-16
Kategoria Żak gra podwójna: Kornelia Jabłońska/Milena Stefanowicz Lidzbark Warmiński miejsce 5-8