II liga na finiszu

21.04.2023
W niedzielę (23 kwietnia) nasi tenisiści podejmą trzecią drużynę Bogorii Grodzisk Mazowiecki w przedostatniej kolejce II ligi. Stawką - doskonała pozycja wyjściowa przed ostatnim meczem, w którym zdecyduje się, kto z naszej grupy zagra w barażach o I ligę.


Stan na dziś (21 kwietnia) w mazowiecko - warmińsko - mazurskiej grupie II ligi jest następujący: na pierwszy miejscu Mlexer z 26 punktami i 14 rozegranymi meczami. Na drugim - KTS Nowy Dwór Mazowiecki - 26 punktów i 15 meczów (ten zespół już zakończył rozgrywki). Sytuacja reszty zespołów nie ma znaczenia dla układu czołówki.
W niedzielę (23 kwietnia) tenisiści Mlexera w Hali Sportowo - Widowiskowej podejmą Bogorię III Grodzisk Mazowiecki - aktualnie ostatnią (szóstą) drużynę „grupy mistrzowskiej“. W pierwszej rundzie w Grodzisku nasi tenisiści wygrali 9:1.
Jeżeli wygrają (lub zremisują), to będą mieli dwa (lub jeden) punkty przewagi nad KTS. Wtedy w ostatniej kolejce wystarczy zremisować w w Nowym Dworze Mazowieckim (w ostatniej kolejce KTS we własnej hali podejmie Mlexera), aby wygrać grupę i awansować do barażów. W przypadku porażki (odpukać w niemalowane drewno, na wszelki wypadek trzy razy) trzeba będzie w Nowym Dworze wygrać. Ale to dopiero w następnej kolejce.
W najbliższą niedzielę faworytami będą tenisiści Mlexera. I mamy nadzieję, że nic nie przeszkodzi w dopisaniu kolejnych dwóch punktów na swoje konto. 

Miejsce: Hala Sportowo - Widowiskowa w Elblągu

Termin: 23 kwietnia, godzina 14.

Wstęp: wolny, jak zawsze

Odwiedzin strony: 766393
Stan licznika mierzony od dnia: 21.05.2013, 13:00