Ferie zakończone z rakietką

03.02.2023

Aleksy Stefański i Kornelia Jabłońska wygrali Feryjny Turniej Tenisa stołowego, który zakończył „Ferie z rakietką“ organizowane przez nasz klub. Mamy nadzieję, że niektórych gości na naszych feriach zobaczymy też w ciągu roku szkolnego.

Feryjny turniej tenisa stołowego w Hali Sportowo - Widowiskowej zakończył zajęcia z tenisa stołowego, które nasz klub organizował podczas ferii szkolnych. Wśród chłopców triumfował Aleksy Stefański, który w finale chłopców pokonał bez straty seta Oliwiera Julickiego. Obaj zawodnicy przed tygodniem triumfowali w Turnieju „Rodzinne granie“. Zacięty pojedynek stoczyli Wojciech Mrozowicz i Fabian Grunt. Ostatecznie po pięciu setach górą był ten pierwszy. U dziewcząt Kornelia Jabłońska pokonała Julię Kazubowską 3:0.
Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe puchary, medale i nagrody rzeczowe. A wszyscy uczestnicy coś słodkiego, aby mieli słodkie wspomnienia z ferii z Mlexerem.
W „Feriach z Rakietką“ - zajęciach tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży organizowanych przez EKS Mlexer uczestniczyło 270 dziewcząt i chłopców. Zajęcia odbywały się codziennie od poniedziałku do piątku. Mamy nadzieję, że część uczestników ferii zobaczymy na treningach tenisa stołowego w ciagu roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy.
W czasie ferii zorganizowaliśmy dwa turnieje tenisa stołowego. Zbieraliśmy też pieniądze w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w „naszej“ puszce było 423,78 zł).

Odwiedzin strony: 814014
Stan licznika mierzony od dnia: 21.05.2013, 13:00