Spotkanie z uczniami szkoły nr 23 w Elblągu

01.02.2016
Na zaproszenie dyrekcji szkoły podstawowej nr 23 odbyło się spotkanie nauczycieli wychowania fizycznego oraz uczniów z przedstawicielami zarządu LKS Mlexer, trenerem i zawodnikami drugiej ligi. Celem spotkania było pokazanie dzieciom zasad gry w tenis stołowy, zainteresowanie i zachęcenie do uprawiania tego sportu w szkółce tenisa stołowego przy klubie Mlexer.

Na zaproszenie dyrekcji szkoły podstawowej nr 23 odbyło się spotkanie nauczycieli wychowania fizycznego oraz uczniów z przedstawicielami zarządu LKS Mlexer, trenerem i zawodnikami drugiej ligi.

Celem spotkania było pokazanie dzieciom zasad gry w tenis stołowy, zainteresowanie i zachęcenie do uprawiania tego sportu w szkółce tenisa stołowego przy klubie Mlexer.

Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności a trener i doświadczeni zawodnicy dostrzegli grupę uczniów mających duże predyspozycje do gry w tenis stołowy.

Przedstawiciele Zarządu klubu, Prezes Grzegorz Bojanowski oraz zastępca Mirosław Kozłowski opowiedzieli uczestnikom spotkania o historii klubu, osiągnięciach zawodników, zachęcając do współpracy szkołę z klubem Mlexer oraz dzieci do uczęszczania do szkółki tenisa stołowego, w której zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki od 16.00 do 17.45 w hali Centrum Sportu i Biznesu ul. Grunwaldzka.

Poniżej zdjęcia ze spotkania.


Spotkanie z uczniami szkoły nr 23 w Elblągu

Odwiedzin strony: 373397
Stan licznika mierzony od dnia: 21.05.2013, 13:00