Pierwszy sezon Elbląskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego (sezon 2022/23)

09.10.2023




Prezentujemy wyniki pierwszego sezonu Elbląskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego

Kolejka 1 - 1 marca - szczegóły kliknij tutaj

     S.M.Parkowa-Mlexer Young 4:1
    OSK Strażak-Silver 5:0
    Kmiecin-Nestor Elbląg 0:5 
    Retro-AMS-GO 4:1
    Jaro-Kamiennik Wielki 4:1

Kolejka 2 - 8 marca - szczegóły kliknij tutaj
     Mlexer Young-OSK Strażak 3:2
    Silver-Kmiecin 4:1
    Nestor Elbląg-Jaro 4:1
    Kamiennik Wielki-Retro - 1:4 (mecz rozegrany podczas 4. kolejki)
    AMS-GO-S.M.Parkowa 0:5

Kolejka 3 -  15 marca - szczegóły kliknij tutaj
      Kmiecin-Mlexer Young 2:3
     S.M.Parkowa-Silver 4:1
     Nestor Elbląg-AMS-GO 5:0
     JaRo-Retro 4:1
     OSK Strażak-Kamiennik Wielki 5:0

Kolejka 4 - 22 marca - szczegóły kliknij tutaj
      Mlexer Young-Jaro - 4:1
     Silver-AMS-GO - 2:3 
    Kamiennik Wielki-Nestor Elbląg 0:5
     Retro-OSK Strażak 0:5
     Kmiecin-S.M.Parkowa 3:2

Kolejka 5 - 29 marca szczegóły kliknij tutaj
      AMS-GO-Mlexer Young 2:3
     Jaro-Silver 2:3
     OSK Strażak-Nestor Elbląg 4:1 
    Kamiennik Wielki-Kmiecin 1:4
     S.M. Parkowa-Retro - 2:3

Kolejka 6 - 5 kwietnia szczegóły kliknij tutaj
      Mlexer Young - Kamiennik Wielki 4:1
     Retro - Silver 3:2
     Kmiecin - AMS-GO 3:2
     OSK Strażak - Jaro - 5:0
     Nestor Elbląg - S.M.Parkowa 3:2

Kolejka 7 - 12 kwietnia - szczegóły kliknij tutaj
    Mlexer Young-Nestor Elbląg 3:2
    Silver-Kamiennik Wielki 1:4
    AMS-GO-OSK Strażak 0:5
    S.M.Parkowa-Jaro 4:1 
   Kmiecin-Retro 5:0

Kolejka 8 - 19 kwietnia - szczegóły kliknij tutaj
    Retro-Mlexer Young 0:5 (walkower)
    Silver-Nestor Elbląg 1:4
    Jaro-AMS-GO 3:2
    OSK Strażak-Kmiecin 2:3
    Kamiennik Wielki-S.M. Parkowa 2:3

Kolejka 9 - 26 kwietnia - szczegóły kliknij tutaj
    Mlexer Young-Silver 4:1
    Nestor Elbląg-Retro 4:1
    AMS-GO-Kamiennik Wielki 0:5
    Jaro-Kmiecin 1:4
    S.M.Parkowa-OSK Strażak 0:5

Grupa mistrzowska
1K-10.05.2023 - szczegóły kliknij tutaj
Nestor Elbląg-Kmiecin - 5:0
Mlexer Young-SM Parkowa 0:5
OSK Strażak-pauza

2K-17.05.2023
Kmiecin-Mlexer Young - 3:2
OSK Strażak-Nestor Elbląg - 5:0
SM Parkowa-pauza

3K-24.05.2023
Mlexer Young-OSK Strażak 0:5
SM Parkowa-Kmiecin 5:0
Nestor Elbląg-pauza

4K-31.05.2023
OSK Strażak-SM Parkowa 5:0
Nestor Elbląg-Mlexer Young 4:1
Kmiecin-pauza

5K-07.06.2023
SM Parkowa-Nestor Elbląg 5:0
Kmiecin-OSK Strażak 1:4
Mlexer Young-pauza 

                   Grupa grająca o miejsca 6-10
1K-10.05.2023 - szczegóły kliknij tutaj
JaRo Zatorze-AMS-GO 3:2
Kamiennik Wielki-Silver - 3:2

2K-17.05.2023
AMS-GO-Kamiennik Wielki - 5:0 (w.o.)
JaRo Zatorze, Silver-pauza

3K-24.05.2023
Silver-AMS -GO 2:3
JaRo Zatorze, Kamiennik Wielki -pauza

4K-31.05.2023
JaRo Zatorze-Kamiennik Wielki 5:0 (w.o)
AMS-GO, Silver -pauza

5K-07.06.2023
Silver-JaRo Zatorze 1:4
AMS-GO, Kamiennik Wielki-pauza

 

Składy drużyn:

Nestor Elbląg
1.Dziwosz Jacek
2.Jadanowski Piotr
3.Stefanowicz Mirosław
4.Trudnowski Janusz

OSK Strażak
1.Wojtas Bogdan
2.Szałkowski Piotr
3.Buczyński Daniel
4.Derkowski Piotr

JA RO Zatorze
1.Grudzień Roman
2.Sznaza Zygmunt
3.Gołębiewski Paweł
4.Krygier Janusz

Retro
1.Ziaja Robert
2.Retka Piotr

S.M.Parkowa
1.Geiger Andrzej
2.Mikołajski Mirosław
3.Wojciechowski Henryk
4.Komorowski Grzegorz

AMS-GO
1.Wojciul Stanisław
2.Majczyna Mirosław
3.Woronowicz Zbigniew
4.Buczyński Krzysztof

Mlexer Young
1.Malewicz Anna
2.Stefański Aleksy
3.Kowalik Remigiusz
4.Korolchuk Artem

Kamiennik Wielki
1.Nowak Grzegorz
2.Bem Krzysztof
3.Bułak Marek
4.Haracz Andrzej

Sllver
1.Zieliński Jacek
2.Pypczyński Paweł
3.Kosiacki Leszek

Kmiecin
1.Kępski Bartek
2.Głowacki Henryk
3.Brzeski Lech
4.Tocha Krzysztof 

(fot. Ryszard Biel)

Odwiedzin strony: 766337
Stan licznika mierzony od dnia: 21.05.2013, 13:00