AMATORSKA LIGA TENISA STOŁOWEGO TERMINARZ aktualizacja 10.04.2019.
11.04.2019
KALENDARZ ALTS
uwaga- wtorek 9 .04 rozpoczynamy rundę rewanżową-wkrótce terminarz
KOLEJKA nr 8 LIGA1 9 kwiecień 2019 |
OSK STRAŻAK JARO ZATORZE
|
OLDMASTERS LAZURKI
|
OLIMP KMIECIN ESK NESTORA SKS |
UNIFORM SPORTSMENI
|
Godz 1730 Haracz Andrzej |
KOLEJKA nr 6
LIGA 2 2019 9 kwiecień 2019 |
MLEXER BOYS MLEXER GIRLS |
AMS-GO SM PARKOWA
|
ŻTS KMIECIN SILVER LMP
|
Termin wolny |
Godz 19oo Łukasz SUSŁO |
LIGA1 16 kwiecień 2019 |
JARO ZATORZE
|
UNIFORM
|
SKS OLIMP |
OLD MASTERS |
|
KOLEJKA nr7 16 kwiecień 2019 |
MLEXER BOYS
|
AMS-GO SILVER LMP
|
SM PARKOWA
|
Termin wolny
|
|
LIGA1 23 kwiecień 2019 |
JARO ZATORZE
|
OSK STRAŻAK
|
|
ESK NESTORA
|
|
LIGA2 23 kwiecień 2019 |
SM PARKOWA
|
MLEXER GIRLS SILVER LMP |
KMIECIN AMS-GO ŻTS |
|
Godz 19oo |
30 kwiecień 2019 |
JARO ZATORZE
|
Sportsmeni
|
OSK STRAŻAK
|
SKS OLIMP KMIECIN
|
|
Terminy 30 kwiecień 2 |
SM PARKOWA AMS-GO
|
|
|
|
|
7 maj 2019 |
JARO ZATORZE
|
UNIFORM OLD MASTERS |
STRAŻAK
|
ESK Nestora
|
|
KOLEJKA nr 9 LIGA2 7 maj 2019 |
MLEXER BOYS AMS-GO
|
ŻTS KMIECIN MLEXER GIRLS
|
SM PARKOWA SILVER LMP
|
Termin wolny
|
Godz 19oo
|
LIGA1 14 maj 2019 |
LAZURKI [rozegrany 09.19] TERMIN WOLNY
|
ESK NESTORA
|
MASTERS
|
UNIFORM
|
|
|
|
|
|
|
|
KOLEJKA nr 10 LIGA2 14 maj 2019 |
SILVER LMP MLEXER BOYS |
ŻTS KMIECIN SM PARKOWA
|
AMS-GO MLEXER GIRLS
|
Termin wolny |
Godz 19oo
|
LIGA1 21 maj 2019 |
JARO ZATORZE
|
SKS OLIMP KMIECIN
|
OLD MASTERS |
OSKStrażak-
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
Terminarz Runda rewanżowa 9 kwiecień 2019 |
JARO ZATORZE
|
LAZURKI
|
ESK NESTORA SKS |
SPORTSMENI
|
Haracz Andrzej |
9 kwiecień 2019 |
MLEXER GIRLS |
SM PARKOWA
|
SILVER LMP
|
|
Haracz Andrzej |
|
|
|
|
||||||
|
|
|
|
|
|
||||
|
|
|
|
|
|
||||
12marzec 2019 |
SKS OLIMPKMIECIN
|
|
OSK STRAŻAK |
|
Gromko |
|
|
|
|
12marzec 2019 |
|
SILVER LMP MLEXER GIRLS |
|
SPORTSMENI [Mecz z 1 kolejki ]
|
Godz 19oo Gromko |
|
|
|
|
14marzec 2019 |
JARO ZATORZE ESK NESTORA |
|
UNIFORM |
|
Godz1730 Tekliński |
|
|
|
|
14marzec 2019 |
|
Tekliński |
|
|
|
|
|||
19marzec 2019 |
OLD MASTERS |
SKS OLIMP KMIECIN |
UNIFORM |
SPORTSMENI |
Godz1730 Susło |
|
|
|
|
19marzec 2019 |
|
|
MLEXER GIRLS |
LAZURKI [przełożony z kolejki nr4] |
Susło |
|
|
|
|
26marzec 2019 |
SPORTSMENI |
ESK NESTORA |
|
|
Sielski |
|
|
|
|
26marzec 2019 |
MLEXER GIRLS MLEXER BOYS |
SM PARKOWA AMS-GO |
SILVER LMP ŻTS KMIECIN
|
SPORTSMENI UNIFORM
|
Godz 19oo Sielski |
|
|
|
|
2kwiecień 2019 |
OSK STRAŻAK |
OLDMASTERS |
|
|
Godz1730 Haracz |
|
|
|
|
2kwiecień 2019 |
|
|
ESK NESTORA Mecz z kolejki3 |
[mecz z 1 kolejki] |
Haracz |
|
|
|
|
Termin rezerwowy czwartek 4 kwietnia godzina 18 00 i 19 30 [ jest to ostateczny termin do którego muszą zostać rozegrane wszystkie mecze] Mecze które nie odbędą się do tego terminu będą weryfikowane jako walkover na niekorzyść drużyny , która przełożyła mecz z pierwotnego terminu.