Zaproszenie na mecz Mlexera

24.10.2021


Tenisiści stołowi II-ligowego EKS Mlexer Elbląg w najbliższą niedzielę (24.10) rozegrają kolejny mecz o punkty – ich przeciwnikiem będą Morliny II Ostróda. To ciekawie zapowiadające się spotkanie w hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135 rozpocznie się o godz. 17. Wstęp jest bezpłatny.

Drużyny, które w niedzielne popołudnie zmierzą się w Elblągu, udanie rozpoczęły nowy sezon w II lidze. Tenisiści stołowi EKS Mlexer Elbląg w dotychczasowych meczach pokonali KS AZS UWM Olsztyn 9:1 oraz KTS Kozienice 6:4 i w tabeli są na pierwszym miejscu. W najbliższą niedzielę (24.10) czeka ich kolejne ligowe spotkanie. Tym razem przed własną publicznością zmierzą się z Morlinami II Ostróda. Mecz w hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135 rozpocznie się o godz. 17 (wejście dla kibiców od osiedla Za Politechniką).

Wcześniej tego samego dnia, w hali przy al. Grunwaldzkiej, odbędzie się mecz III ligi, w którym EKS Mlexer II zmierzy się z Dekorglassem IV Działdowo. Początek o godz. 11.

Zadanie realizowane przy wsparciu Gminy Miasto Elbląg i Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego.

Drużyna II liga EKS Mlexer. Od lewej: Tomasz Libura, Radosław Ćwikliński, Krystian Kawiak, Wojciech Chrząszcz, Andrzej Makowski, Piotr Kołaciński - kapitan drużyny.Odwiedzin strony: 599933
Stan licznika mierzony od dnia: 21.05.2013, 13:00