ALTS info-aktualizacja 2021r
17.11.2020
Wkrótce pojawią się informacje na temat planów ALTS na sezon 2021/22
Planujemy rozpocząć ligę pod koniec września
LISTA DRUŻYN ZDŁOSZONYCH DO ALTS
Pod spodem lista zgłoszonych drużyn . Jednocześnie informuję , że w związku z covid , oraz działaniem nieznanej grupy przeszkadzającej rozgrywkom -termin zgłoszeń zostaje przedłużony do końca listopada br.
Osobiście chciałem podziękować Panu Mirosławowi Majczynie za zainteresowanie się losem ALTS , zorganizowanie zebrania i de fakto uratowania ligi ALTS.
Jeżeli chodzi o termin inauguracji rozgrywek , to celujemy w datę 02.12.2020 . Wszystko b zależało od sytuacji epidemiologicznej w kraju . Będę tę sprawę konsultował z kapitanami drużyn.
ze sportowym pozdrowieniem
Tomasz Libura
aktaulizacja nr 1 / regulamin z ustalonymi na spotkaniu zmianami został przesłany do MOSiR w Elblągu celem publikacji / zmiany są wytłuszczone/
1 EKS NESTORA
Gliniecki Sylwester/Dzierżko Wojciech/Jadanowski Piotr/Dziwosz Jacek/Stefanowicz Mirosław
2 JaRo ZATORZE
Grudzień Roman/ Gołebiewski Paweł/ Kowalik Andrzej/Kriger Janusz
3 S.M. PARKOWA
Geiger Andrzej/Grzelak Ryszard/Mikołajski Mirosław/Wojciechowski Henryk/Wojciechowski Sławomir
4. AMS-GO
Wojciul Stanisław/Majczyna Mirosław/Woronowicz Zbigniew/Buczyński Krzysztof
5. SILVER
Jabłonka Marek/Kosiacki Leszek/Pypczyński Paweł
6. ŻTS KMIECIN
Sznaza Zygmunt/Głowacki Henryk/Głowacki Marcin/Tocha Krzysztof/Bernacki Jan
7. OSK STRAŻAK
Wojtas Bogdan/Buczyński Daniel/Szałkowski Piotr/Link Michał
8. MOSiR 65+
Trudnowski Janusz/Brzeski Lech/Bardnik Marek/Pająk Janusz
9. Kwartet
Poronin Sebastian/Zychowicz Wojciech/Jurasiński Zbigniew/
10. Ostróda
Pawlaczyk Mateusz/Nowicki Czesław/Żeberek Grzegorz/Petrusewicz Jerzy
11. EKS Mlexer KIDS
Dzieci z Mlexera
12. TTF
Wlazło Wojciech/Gromko Artur/Kaczmarzyk Arkadiusz/Sak Sławomir
Terminarz do końca grudnia br/w okresie 4-17 trwają ferie zimowe/ proszę w najbliższą środę o przekazanie info od każdego kapitana czy gramy w tym okresie-czy robimy przerwę
|
2.12.20 |
9.12.20 |
16.12.20 |
Stół nr 1 18:oo |
1 JaRoZatorze MlexerKids
|
6 EKSNestora JaRoZatorze
|
11 OSKStrażak MOSiR65+
|
Stół nr 2 18:oo |
2 AMS-GO Kwartet
|
7 MlexerKids SMParkowa
|
12 SMParkowa EKSNestora
|
Stół nr 3 18:oo |
3 SMParkowa Ostróda
|
8 MOSiR65+ ZTSKmiecin |
13 AMS-GO MlexerKids
|
|
|
|
|
Stół nr 1 19:30 |
4 Silver MOSiR65+
|
9 Kwartet Silver
|
14 Silver Ostróda
|
Stół nr 2 19:30 |
5 ZTSKmiecin OSKStrażak
|
10 Ostróda AMS-GO
|
15 ZTSKmiecin Kwartet
|
Stół nr 3 19:30 |
|
16 TTF OSK Strażak |
17 JaRoZatorze TTF
|
|
|
|
|