ALTS info-aktualizacja 01.12.2020

17.11.2020


LISTA DRUŻYN ZDŁOSZONYCH DO ALTS

 Pod spodem lista zgłoszonych drużyn . Jednocześnie informuję , że w związku z covid , oraz działaniem nieznanej grupy przeszkadzającej rozgrywkom -termin zgłoszeń zostaje przedłużony do końca  listopada br.
Osobiście chciałem podziękować Panu Mirosławowi Majczynie za zainteresowanie się losem ALTS , zorganizowanie zebrania i de fakto uratowania ligi ALTS.
Jeżeli chodzi o termin inauguracji rozgrywek , to celujemy w datę 02.12.2020 . Wszystko b zależało od sytuacji  epidemiologicznej w kraju . Będę tę sprawę konsultował z kapitanami drużyn.
ze sportowym pozdrowieniem 
Tomasz Libura
aktaulizacja nr 1 / regulamin z ustalonymi na spotkaniu zmianami został przesłany do MOSiR w Elblągu celem publikacji / zmiany są wytłuszczone/

1  EKS NESTORA

            Gliniecki Sylwester/Dzierżko Wojciech/Jadanowski Piotr/Dziwosz Jacek/Stefanowicz Mirosław

2  JaRo ZATORZE

          Grudzień Roman/ Gołebiewski Paweł/ Kowalik Andrzej/Kriger Janusz

3  S.M. PARKOWA

          Geiger Andrzej/Grzelak Ryszard/Mikołajski Mirosław/Wojciechowski Henryk/Wojciechowski Sławomir

4.   AMS-GO     

            Wojciul Stanisław/Majczyna Mirosław/Woronowicz Zbigniew/Buczyński Krzysztof

5.   SILVER

           Jabłonka Marek/Kosiacki Leszek/Pypczyński Paweł

6.   ŻTS KMIECIN

          Sznaza Zygmunt/Głowacki Henryk/Głowacki Marcin/Tocha Krzysztof/Bernacki Jan

7.  OSK  STRAŻAK

        Wojtas Bogdan/Buczyński Daniel/Szałkowski Piotr/Link Michał

8.  MOSiR 65+
          
           Trudnowski Janusz/Brzeski Lech/Bardnik Marek/Pająk Janusz

9.  Kwartet
               Poronin Sebastian/Zychowicz Wojciech/Jurasiński Zbigniew/
         
10.  Ostróda

       Pawlaczyk Mateusz/Nowicki Czesław/Żeberek Grzegorz/Petrusewicz Jerzy

11.  EKS Mlexer KIDS

       Dzieci z Mlexera

terminarz na sroda 02.12 .20r -kapitanowie dostali terminarz na cały grudzień

 

2.12.20

Stół nr 1

18:oo

1

JaRoZatorze

MlexerKids

 

Stół nr 2

18:oo

2

AMS-GO

Kwartet

 

Stół nr 3

18:oo

3

SMParkowa

Ostróda

 

Stół nr 4

18:oo

 4[godz 18:30]!!

Silver

MOSiR65+

 

 

 

Stół nr 1

19:30



 

 

Stół nr 2

19:30

5

ZTSKmiecin

OSKStrażak

 

Stół nr 3

19:30

 

 

 

 

Stół nr 4

19:30

 

 

 

 







Odwiedzin strony: 473518
Stan licznika mierzony od dnia: 21.05.2013, 13:00