AMATORSKA LIGA TENISA STOŁOWEGO TERMINARZ aktualizacja 10.04.2019.

11.04.2019


KALENDARZ ALTS
uwaga- wtorek 9 .04 rozpoczynamy rundę rewanżową-wkrótce terminarz

 

 

KOLEJKA nr 8 LIGA1

9 kwiecień 2019

OSK STRAŻAK

JARO    ZATORZE

 

OLDMASTERS

LAZURKI

 

OLIMP KMIECIN

ESK NESTORA SKS

UNIFORM

SPORTSMENI

 

 

 

Godz  1730

Haracz Andrzej

KOLEJKA nr 6

 

LIGA 2 2019

9 kwiecień 2019

MLEXER BOYS

MLEXER  GIRLS

 

AMS-GO

SM PARKOWA

 

 

 

ŻTS   KMIECIN

SILVER   LMP

 

 

 

 

 

 Termin wolny

 

 

Godz  19oo

 Łukasz SUSŁO

 






KOLEJKA nr 9

LIGA1

16 kwiecień 2019

 






SPORTSMENI

JARO    ZATORZE

 

 






ESK NESTORA

UNIFORM

 







KMIECIN LAZURKI

SKS OLIMP






OSK STRAŻAK

OLD  MASTERS

 

 




Godz1730

 

KOLEJKA nr7
LIGA2

16 kwiecień 2019

 
ŻTS   KMIECIN

MLEXER BOYS

 

AMS-GO

SILVER   LMP

 




MLEXER  GIRLS

SM PARKOWA

 

 

 

Termin wolny

 

 



Godz 19oo

 






KOLEJKA nr 10

LIGA1

23 kwiecień 2019






OLD  MASTERS

JARO    ZATORZE

 







SKS OLIMP KMIECIN

OSK STRAŻAK

 






UNIFORM

LAZURKI

 






SPORTSMENI

ESK NESTORA

 

 

 




Godz1730

 



KOLEJKA nr 8

LIGA2

23 kwiecień 2019



MLEXER BOYS

SM PARKOWA

 

MLEXER  GIRLS

SILVER   LMP

KMIECIN

 AMS-GO ŻTS  


Lazurki
SKS Olimp Kmiecin

 

 

 

Godz 19oo









KOLEJKA nr 11 LIGA1

30 kwiecień 2019

 








ESK NESTORA

JARO    ZATORZE

 

 








Lazurki

Sportsmeni

 










UNIFORM

OSK STRAŻAK

 










OLD  MASTERS

SKS OLIMP KMIECIN

 

 

 








Godz1730

 

 

 Terminy 

30 kwiecień 2
2019

 

SM PARKOWA

AMS-GO

 

 



Termin wolny



Termin wolny



Termin wolny

 

Godz 19 30




KOLEJKA nr 12 LIGA1

 

7 maj 2019

 




SKS OLIMPKMIECIN

JARO    ZATORZE

 

 

UNIFORM

OLD  MASTERS



OSK SPORTSMENI

 STRAŻAK

 





Lazurki

 

ESK Nestora

 

 

 



Godz1730

 

KOLEJKA nr 9 LIGA2

7 maj 2019

MLEXER BOYS

AMS-GO

 

 

ŻTS   KMIECIN

MLEXER  GIRLS

 

 

 SM PARKOWA

SILVER   LMP

 

Termin wolny

 

 

 Godz 19oo

 



KOLEJKA nr 13

LIGA1

14 maj 2019









JARO    ZATORZE

LAZURKI [rozegrany 09.19]

TERMIN WOLNY

 

 



OSK STRAŻAK

ESK NESTORA

 



OLD SPORTSMENI

  MASTERS

 




SKS OLIMP KMIECIN

UNIFORM

 

 

 






Godz1730

 

 

 

 

 

 

 

KOLEJKA nr 10

LIGA2

14 maj  2019

SILVER   LMP

MLEXER BOYS

 ŻTS   KMIECIN

SM PARKOWA

 

 AMS-GO

 MLEXER  GIRLS

 

 

 

Termin wolny

 

 Godz 19oo

 







KOLEJKA nr 14

LIGA1

21 maj 2019

 






UNIFORM

JARO    ZATORZE

 









SPORTSMENI

 SKS OLIMP KMIECIN

 






ESK NESTORA

OLD  MASTERS








Lazurki

OSKStrażak-

 

 

 






godz 17 30

 





21 maj2019






Uroczyste zakończenie ligi i wręczenie skromnych nagród






 Około Godz 19 30

 

 

 

 

 

 



























Terminarz Runda rewanżowa
LIGA 1


KOLEJKA nr 8 LIGA1

9 kwiecień 2019







OSK STRAŻAK

JARO    ZATORZE

 







OLDMASTERS

LAZURKI

 






OLIMP KMIECIN

ESK NESTORA SKS







UNIFORM

SPORTSMENI

 

 

 



Godz  1730

Haracz Andrzej




Terminarz runda rewanżowa
Liga 2



KOLEJKA nr 6 LIGA 2
2019

9 kwiecień 2019









MLEXER BOYS

MLEXER  GIRLS

 









AMS-GO

SM PARKOWA

 

 

 









ŻTS   KMIECIN

SILVER   LMP

 

 

 

 

 

 

 



Termin wolny

 

 

 







Godz  19oo

 

Haracz Andrzej

 

           

 

 

 

 

 

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 






KOLEJKA nr 3 LIGA1

 

12marzec 2019

 






JARO    ZATORZE

SKS OLIMPKMIECIN

 





OLD  MASTERS
UNIFORM





SPORTSMENI

OSK STRAŻAK



Termin wolny

 

 




Godz1730

Gromko

 

 

 

 


KOLEJKA nr 3 LIGA2

12marzec 2019



SM PARKOWA MLEXER BOYS

 

SILVER   LMP MLEXER  GIRLS



AMS-GO ŻTS   KMIECIN

 





SKS OLIMP KMIECIN

SPORTSMENI

[Mecz z 1 kolejki ]

 

 

 

Godz 19oo

Gromko

 

 

 

 



KOLEJKA nr 4 LIGA1

14marzec 2019

 

JARO    ZATORZE

ESK NESTORA

 
MLEXER  GIRLS-ŻTS  ? KMIECIN  [z kolejka2]
[nie odbył się]



OSK STRAŻAK

      UNIFORM

 

 

 Godz1730

Tekliński

 

 

 

 




LIGA2

14marzec 2019






Turniej  deblowy dla zawodników grających w 2 lidze . Zawodnicy mogą tworzyć pary deblowe niezależnie od przynależności klubowej. System rozgrywek do ustalenia po poznaniu ilości par. Zgłoszenia 14.03.2019 do godziny 18 30.

 

 

 



Godz 19oo

Tekliński

 

 

 

 



KOLEJKA nr 5 LIGA1

19marzec 2019



JARO    ZATORZE

OLD  MASTERS




OSK STRAŻAK

SKS OLIMP KMIECIN    



LAZURKI

         UNIFORM



ESK NESTORA

SPORTSMENI

 

 

Godz1730

Susło

 

 

 

 



KOLEJKA nr 4 LIGA2

19marzec 2019




 MLEXER BOYS ŻTS   KMIECIN

 


SILVER   LMP AMS-GO



      SM PARKOWA

MLEXER  GIRLS




SPORTSMENI

LAZURKI [przełożony z kolejki nr4]

 


Godz 19oo

Susło

 

 

 

 






KOLEJKA nr 6 LIGA1

26marzec 2019






JARO    ZATORZE

 SPORTSMENI





 
UNIFORM

 ESK NESTORA





SKS OLIMP KMIECIN LAZURKI





OLD  MASTERS OSK STRAŻAK

 

 



Godz1730

Sielski

 

 

 

 


KOLEJKA nr 5 LIGA2

26marzec 2019

MLEXER  GIRLS MLEXER BOYS

SM PARKOWA

AMS-GO

 

SILVER   LMP

 ŻTS   KMIECIN

 

SPORTSMENI

UNIFORM

 

 

 Godz 19oo

Sielski

 

 

 

 



KOLEJKA nr 7 LIGA1

2kwiecień 2019



JARO    ZATORZE

OSK STRAŻAK



LAZURKI

OLDMASTERS


ESK NESTORA SKS OLIMP KMIECIN


wolny

 

 

Godz1730

Haracz

 

 

 

 

 

2kwiecień 2019




SKS Olimp Kmiecin
OLD Masters[z 14 marca kolejka 4]




Termin wolny





LAZURKI

ESK NESTORA

Mecz z kolejki3




MLEXER  GIRLS
AMS-GO

[mecz z 1 kolejki]

 



Godz 19oo

Haracz

 

 

 

 

 

 Termin rezerwowy czwartek 4 kwietnia godzina 18 00  i 19 30 [ jest to ostateczny termin do którego muszą zostać rozegrane wszystkie mecze] Mecze które nie odbędą się do tego terminu będą weryfikowane jako walkover na niekorzyść drużyny , która przełożyła mecz z pierwotnego terminu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedzin strony: 341769
Stan licznika mierzony od dnia: 21.05.2013, 13:00