Debiut Oliwii i sukcesy w Subkowach

08.06.2021

Drugie miejsce w turnieju kwalifikacyjnym Oliwi Tazuszel zapewniło jej awans na mistrzostwa
Polski żaków,które odbyły się 29.05.2021r. w Ostródzie. W swoim debiucie zawodniczka
uplasowała się na 33 miejscu w singlu i na 17 miejscu w deblu z Karoliną Skuzą /Lidzbark Welski/.
Zawodniczka zadebiutowała w zawodach tej rangi zdobywając doświadczenie w przyszłej karierze zawodniczej. W mistrzostwach uczestniczyło 64 zawodniczki w singlu i 32 pary w deblu.Oliwia jako czołowa zawodniczka województwa miała zaszczyt wystąpić w poczcie sztandarowym otwierającym mistrzostwa.

W weekend/30.05.2021/ w Subkowach odbył się okolicznościowy turniej okolicznościowy dla dzieci i młodzieży.Dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy.W kategorii żaka Aleksy Stefański zajął 2 miejsce w singlu a Anna Malewicz w żaczkach uplasowała się na 4 miejscu też w singlu.Aleksy Stefański zajął także 2 miejsce w singlu młodzików. Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Remigiusz Kowalik zajmując 1 miejsce w singlu młodzików i kadetów.

Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiÄ…tkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.
Zarząd klubu gratuluje zawodnikom i życzy dalszych sukcesów.

Odwiedzin strony: 810745
Stan licznika mierzony od dnia: 21.05.2013, 13:00