ALTS info-aktualizacja 06.12.2020

17.11.2020


LISTA DRUŻYN ZDŁOSZONYCH DO ALTS

 Pod spodem lista zgłoszonych drużyn . Jednocześnie informuję , że w związku z covid , oraz działaniem nieznanej grupy przeszkadzającej rozgrywkom -termin zgłoszeń zostaje przedłużony do końca  listopada br.
Osobiście chciałem podziękować Panu Mirosławowi Majczynie za zainteresowanie się losem ALTS , zorganizowanie zebrania i de fakto uratowania ligi ALTS.
Jeżeli chodzi o termin inauguracji rozgrywek , to celujemy w datę 02.12.2020 . Wszystko b zależało od sytuacji  epidemiologicznej w kraju . Będę tę sprawę konsultował z kapitanami drużyn.
ze sportowym pozdrowieniem 
Tomasz Libura
aktaulizacja nr 1 / regulamin z ustalonymi na spotkaniu zmianami został przesłany do MOSiR w Elblągu celem publikacji / zmiany są wytłuszczone/

1  EKS NESTORA

            Gliniecki Sylwester/Dzierżko Wojciech/Jadanowski Piotr/Dziwosz Jacek/Stefanowicz Mirosław

2  JaRo ZATORZE

          Grudzień Roman/ Gołebiewski Paweł/ Kowalik Andrzej/Kriger Janusz

3  S.M. PARKOWA

          Geiger Andrzej/Grzelak Ryszard/Mikołajski Mirosław/Wojciechowski Henryk/Wojciechowski Sławomir

4.   AMS-GO     

            Wojciul Stanisław/Majczyna Mirosław/Woronowicz Zbigniew/Buczyński Krzysztof

5.   SILVER

           Jabłonka Marek/Kosiacki Leszek/Pypczyński Paweł

6.   ŻTS KMIECIN

          Sznaza Zygmunt/Głowacki Henryk/Głowacki Marcin/Tocha Krzysztof/Bernacki Jan

7.  OSK  STRAŻAK

        Wojtas Bogdan/Buczyński Daniel/Szałkowski Piotr/Link Michał

8.  MOSiR 65+
          
           Trudnowski Janusz/Brzeski Lech/Bardnik Marek/Pająk Janusz

9.  Kwartet
               Poronin Sebastian/Zychowicz Wojciech/Jurasiński Zbigniew/
         
10.  Ostróda

       Pawlaczyk Mateusz/Nowicki Czesław/Żeberek Grzegorz/Petrusewicz Jerzy

11.  EKS Mlexer KIDS

       Dzieci z Mlexera
12.  TTF
       Wlazło Wojciech/Gromko Artur/Kaczmarzyk Arkadiusz/Sak Sławomir

Terminarz do końca grudnia br/w okresie 4-17 trwają ferie zimowe/ proszę w najbliższą środę o przekazanie info od każdego kapitana czy gramy w tym okresie-czy robimy przerwę

 

 

2.12.20

9.12.20

16.12.20

Stół nr 1

18:oo

1

JaRoZatorze

MlexerKids

 

6

EKSNestora

JaRoZatorze

 

11

OSKStrażak

MOSiR65+

 

Stół nr 2

18:oo

2

AMS-GO

Kwartet

 

7

MlexerKids

SMParkowa

 

12

SMParkowa

EKSNestora

 

Stół nr 3

18:oo

3

SMParkowa

Ostróda

 

8

MOSiR65+

ZTSKmiecin

13

AMS-GO

MlexerKids

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stół nr 1

19:30

4

Silver

MOSiR65+

 

9

Kwartet

Silver

 

14

Silver

Ostróda

 

Stół nr 2

19:30

5

ZTSKmiecin

OSKStrażak

 

10

Ostróda

AMS-GO

 

15

ZTSKmiecin

Kwartet

 

Stół nr 3

19:30

 

 

 

 

16

TTF

OSK Strażak

17

JaRoZatorze

TTF

 

 

 

 

 

 

 

 

 






Odwiedzin strony: 487470
Stan licznika mierzony od dnia: 21.05.2013, 13:00