AMATORSKA LIGA TENISA STOŁOWEGO TERMINARZ aktualizacja 14.03.2019.

15.03.2019


KALENDARZ ALTS

 

 

         

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 Termin rezerwowy czwartek 4 kwietnia godzina 18 00  i 19 30 [ jest to ostateczny termin do którego muszą zostać rozegrane wszystkie mecze]

 

 

         

 

 

 

 

 

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 






KOLEJKA nr 3 LIGA1

 

12marzec 2019

 






JARO    ZATORZE

SKS OLIMPKMIECIN

 





OLD  MASTERS
UNIFORM





SPORTSMENI

OSK STRAŻAK



Termin wolny

 

 




Godz1730

Gromko

 

 

 

 


KOLEJKA nr 3 LIGA2

12marzec 2019



SM PARKOWA MLEXER BOYS

 

SILVER   LMP MLEXER  GIRLS



AMS-GO ŻTS   KMIECIN

 





SKS OLIMP KMIECIN

SPORTSMENI

[Mecz z 1 kolejki ]

 

 

 

Godz 19oo

Gromko

 

 

 

 



KOLEJKA nr 4 LIGA1

14marzec 2019

 

JARO    ZATORZE

ESK NESTORA

 
MLEXER  GIRLS-ŻTS  ? KMIECIN  [z kolejka2]
[nie odbył się]



OSK STRAŻAK

      UNIFORM

 

 

 Godz1730

Tekliński

 

 

 

 




LIGA2

14marzec 2019






Turniej  deblowy dla zawodników grających w 2 lidze . Zawodnicy mogą tworzyć pary deblowe niezależnie od przynależności klubowej. System rozgrywek do ustalenia po poznaniu ilości par. Zgłoszenia 14.03.2019 do godziny 18 30.

 

 

 



Godz 19oo

Tekliński

 

 

 

 



KOLEJKA nr 5 LIGA1

19marzec 2019



JARO    ZATORZE

OLD  MASTERS




OSK STRAŻAK

SKS OLIMP KMIECIN    



LAZURKI

         UNIFORM



ESK NESTORA

SPORTSMENI

 

 

Godz1730

Susło

 

 

 

 



KOLEJKA nr 4 LIGA2

19marzec 2019




 MLEXER BOYS ŻTS   KMIECIN

 


SILVER   LMP AMS-GO



      SM PARKOWA

MLEXER  GIRLS




SPORTSMENI

LAZURKI [przełożony z kolejki nr4]

 


Godz 19oo

Susło

 

 

 

 






KOLEJKA nr 6 LIGA1

26marzec 2019






JARO    ZATORZE

 SPORTSMENI





 
UNIFORM

 ESK NESTORA





SKS OLIMP KMIECIN LAZURKI





OLD  MASTERS OSK STRAŻAK

 

 



Godz1730

Sielski

 

 

 

 


KOLEJKA nr 5 LIGA2

26marzec 2019

MLEXER  GIRLS MLEXER BOYS

SM PARKOWA

AMS-GO

 

SILVER   LMP

 ŻTS   KMIECIN

 

SPORTSMENI

UNIFORM

 

 

 Godz 19oo

Sielski

 

 

 

 



KOLEJKA nr 7 LIGA1

2kwiecień 2019



JARO    ZATORZE

OSK STRAŻAK



LAZURKI

OLDMASTERS


ESK NESTORA SKS OLIMP KMIECIN


wolny

 

 

Godz1730

Haracz

 

 

 

 

 

2kwiecień 2019




SKS Olimp Kmiecin
OLD Masters[z 14 marca kolejka 4]




Termin wolny





LAZURKI

ESK NESTORA

Mecz z kolejki3




MLEXER  GIRLS
AMS-GO

[mecz z 1 kolejki]

 



Godz 19oo

Haracz

 

 

 

 

 

 Termin rezerwowy czwartek 4 kwietnia godzina 18 00  i 19 30 [ jest to ostateczny termin do którego muszą zostać rozegrane wszystkie mecze] Mecze które nie odbędą się do tego terminu będą weryfikowane jako walkover na niekorzyść drużyny , która przełożyła mecz z pierwotnego terminu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedzin strony: 329816
Stan licznika mierzony od dnia: 21.05.2013, 13:00