KOLEJKA NR 6 - AMATORSKA LIGA TENISA STOŁOWEGO

09.12.2018


Kolejka nr 6

Mecz                                                                                   

 Data      4.12.2018

 

ESK NESTORA

JARO ZATORZE

3

1

OSK STRAŻAK 

SPORTSMENI

4

0

Dziwosz J                                      Brzeski L

Stefanowicz M                               Grudzień R

Dziwosz J                                      Kriger J

Gliniecki S                                     Brzeski L

3-2

3-2

3-2

1-3

Buczyński D                            Kaczmarzyk A

Wojtas B                                  Haracz A

Buczyński D                             Haracz A

Wojtas B                                  Kaczmarzyk A

3-1

3-1

3-0

3-0


AMS GO

ZTS KMIECIN

3

2

MlEXER BOYS

SILVER LMP

0

4

Majczyna M                                   Sznaza Z

Wojciul S                                      Głowacki H

Majczyna M                                  Głowacki H

Wojciul S                                     Sznaza Z

 

Majczyna M   /  Głowacki H

Wojciul S  /   Sznaza Z


3-2

0-3

3-2

1-3

 

3-0

Grzegorz D                                    Kosiacki L

Okulus A                                       Jabłonka M

Grzegorz D                                   Jabłonka M

Okulus A                                        Kosiacki L

0-3

0-3

2-3

0-3

MLEXER GIRLS

SM PARKOWA

1

3

 

 

Jabłonka A                                   Geiger

Grzegorz N                                  Mikołasjski M

Jabłonka A                                 Wojciechowski 

Susło Ł                                        Geiger

0-3

0-3

1-3

3-1

 

 




Kolejka nr 4

 Data      20.11.2018

 

Mecz

 

Mecz

 

AMS-GO

SPORTSMENI

1

3

SILVER   LMP

SM PARKOWA

3

2

Wojciul   S                            Kaczmarzyk A

Majczyna M                          Haracz A

Majczyna M                          Kaczmarzyk A

Wojciul   S                            Harzacz A

0-3

3-2

0-3

0-3

 

Jabłonka M                  Mikołajski M

Kosiacki L                     Wojciechowski S

Jabłonka M                  Geiger A

Kosiacki L                     Wojciechowski H

 Kosiacki/Jabłonka          Mikołajski/Wojciechowski

 

0-3

3-0

1-3

3-0

 
3-2

MLEXER  GIRLS

SKS OLIMP KMIECIN

1

3

UNIFORM

JARO    ZATORZE

4

0

Grzegorz N                         Sak S

Jabłonka A                         Sala P

Grzegorz N                         Sala P

Jabłonka A                         Sak S

 

 

 

1-3

0-3

0-3

3-1

Bielunkiewicz P              Brzeski L

Kępski B                           Kriger J

Bielunkiewicz   P           Grudzień R

Kowalik A                        Brzeski L

3-0

3-0

3-0

3-0

MLEXER BOYS

ŻTS   KMIECIN

0

4

OSK STRAŻAK

ESK NESTORA

3

1

Grzegorz D                         Głowacki H

Okulus A                             Sznaza Z

Grzegorz D                         Sznaza Z

Okulus A                             Głowacki H

2-3

0-3

1-3

0-3

Buczyński D                    Stefanowicz Z

Wojtas B                         Dziwosz J

Buczyński D                   Dziwosz J

Szałkowski P                  Gliniecki S

 

 

3-0

3-1

3-1

0-3

OLD  MASTERS

LAZURKI

4

0

 

 

X

Podkański M                       Gołebiewski P

Tekliński T                            Rosa J

Podkański M                        Rosa J

Tekliński T                            Gołębiewski P

3-0

3-0

3-0

3-1

 

 


Gra podwójna – powie Ci prawdę

Choć od kolejki nr cztery minęło już trochę czasu i emocje zdążyły opaść  , warto napisać parę słów o tym tenisowym wydarzeniu.

Najbardziej zacięty i wyrównany pojedynek rozegrali zawodnicy Silver MP i SM Parkowa . Pan Leszek Kosiacki nie dał się tego dnia nikomu ograć i dzięki jego dobrej dyspozycji  po serii indywidualnych pojedynków w meczu był stan remisowy . O ostatecznym wyniku zadecydowała długa na 5 setów  gra podwójna  z wynikiem 13-11 w ostatnim secie dla zwycięskich Silversów . Parkowa zasłużyła na 1 pkt.

Drugim ciekawym meczem był pojedynek OSK Strażak z ESK Nestora . Ostoja ESK Nestora Jacek Dziwosz  tym razem nie dał rady wygrać żadnego spotkania. Zarówno Bogdan Wojtas jak  i Daniel Buczyński okazali się tego dnia lepsi. Oby tak dalej , to może Jacek wróci do trenowania . Honoru ESK Nestora bronił i obronił  nestor tej drużyny  Sylwester Gliniecki , pokonując w ostatnim spotkaniu Piotra Szałkowskiego.

W innych meczach niespodzianek nie było.



Kolejka nr 2

SKS OLIMP KMIECIN

SM PARKOWA

3

1

SILVER   LMP

ŻTS   KMIECIN

3

1

Sak S                        Wojciechowski S

Sala P                       Geiger A

Sak S                        Geiger A

Sala P                       Wojciechowski H

3-1

1-3

3-0

3-0

Kosiacki L                                 Sznaza Z

Pypczyński P                        Głowacki H

Kosiacki L                             Głowacki H

Jabłonka M                              Sznaza Z

3-2

3-1

3-2

2-3


OLD  MASTERS

JARO    ZATORZE

4

0

AMS-GO

ESK NESTORA

0

4

Tekliński  T                    Grudzień R

Podkański M                 Kriger J

Tekliński T                     Kriger J

Podkański M                 Grudzień R

3-0

3-0

3-1

3-2

Majczyna M                 Stefanowicz M

Wojciul S                       Dziwosz J

Majczyna M                  Dziwosz J

Wojciul S                       Gliniecki S

0-3

0-3

0-3

1-3


MLEXER  GIRLS

LAZURKI

4

0

UNIFORM

OSK STRAŻAK

4

0

Jabłonka A                      Gołębiewski P

Grzegorz N                     Rosa J

Jabłonka A                      Rosa J

Grzegorz N                     Gołębiewski P

3-0

3-1

3-2

3-2

Bielunkiewicz P            Wojtas B

Dzierżko W                  Buczyński D

Bielunkiewicz P            Buczyński D

Dzierżko W                   Wojtas B

3-1

3-1

3-1

3-1

MLEXER BOYS

SPORTSMENI

1

3

 

 

Grzegorz D                      Haracz A

Okulus A                         Kaczmarzyk A

Grzegorz D                     Nowak G

Okulus A                         Haracz A

0-3

0-3

3-1

0-3

 

 




BRAWO DZIEWCZYNY

Druga kolejka Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego  zaznaczyła się mocnym udziałem płci pięknej . Zawodniczki  Mlexera   -Aleksandra Jabłonka  i  Natalia Grzegorz  pokonały po bardzo zaciętym meczu drużynę Lazurków . Mam nadzieję , że  to początek sukcesów Mlexer Girls . Niemniej zacięty zwłaszcza w pierwszej odsłonie był mecz SKS Olimp Kmiecin z SM Parkowa . Pomimo , że w drużynie z Kmiecina grają zawodnicy z 3 ligową przeszłością , to amatorzy z Elblaga postawili im twarde warunki gry . Najpierw Sławek  Wojciechowski  był bliski pokonania Sławomira Saka , a zaraz potem sztuka ta udała się Andrzejowi Geiger , który pokonał Pawłą Salę [3-1]. Było 1-1 , ale doświadczenie graczy z Kmiecina wzięło górę w drugiej części meczu. Również w meczu  Old Masters- Jaro Zatorze zwycięstwo odnieśli  zawodnicy z większym bagażem tenisowego doświadczenia , ale trzeba przyznać , że Kriger Janusz i Roman Grudzień w każdym z setów walczyli o zwycięstwo [ Grudzień-Podkański    2-3] . Nestorzy zdecydowanie pokonali AMS GO . W roli killera na 4-0 wystąpił w tym meczu  Senior Elbląskiego Tenisa  Pan   Sylwester Gliniecki  - lata lecą , a Sylwek punkty  zdobywa.

Na najwyższym tenisowym poziomie zagrali w tej kolejce zawodnicy Uniform z  OSK Strażak. Wynik 4-0 nie oddaje tego jak ten mecz wyglądał . Myślę , że poszczególne wyrównane , lub przegrane w końcówkach sety ,  dają nadzieję na zacięty rewanż – a Strażacy muszą zachować więcej zimnej krwi i bardziej uwierzyć w swoje umiejętności.

Odwiedzin strony: 309303
Stan licznika mierzony od dnia: 21.05.2013, 13:00