KOLEJKA NR 5 - AMATORSKA LIGA TENISA STOŁOWEGO

02.12.2018




-wyniki 1 , 3  , 5  kolejki


 

Kolejka  nr  5

 Data      27 11 2018

 

SKS OLIMP KMIECIN

MLEXER BOYS

4

0

ŻTS   KMIECIN

OLD  MASTERS

0

4

Sala P                              Grzegorz D

Sak S                               Okulus A

Sala P                              Okulus A

Sak S                               Grzegorz D

3-1

3-0

3-0

3-0

Sznaza Z                             Podkański M

Głowacki H                           Cieśliński R

Sznaza Z                              Cieśliński R

Głowacki H                            Podkański M

0-3

1-3

0-3

0-3



JARO    ZATORZE

OSK STRAŻAK

3

2

SM PARKOWA

ESK NESTORA

1

3

Kriger J                             Bem K

Grudzień R                        Wojtas B

Kriger J                            Wojtas B

Grudzień R                        Bem K

 Kriger J       /                    Bem K

Grudzień R   /                     Wojtas B          

3-1

1-3

0-3

3-0

 

 3-0

 

Wojciechowski H               Stefanowicz

Geiger                                Dziwosz

Wojciechowski H               Dziwosz

Wojciechowski S                Stefanowicz

3-2

0-3

0-3

0-3

SPORTSMENI           [przełożony]

 UNIFORM

X

x

SILVER   LMP

MLEXER  GIRLS

1

3

 

 

Kosiacki L                           Grzegorz N

Pypczyński P                        Susło Ł

Kosiacki L                            Susło Ł

Pypczyński P                         Grzegorz N

3-0

0-3

0-3

1-3



LAZURKI

AMS-GO

3

1

Mlexer Boys     [mecz z kolejki nr3]

 Lazurki

0

4

Rosa J                                Wojciul S

Gołębiewski P                      Majczyna M

Rosa J                                Majczyna M

Gołębiewski P                       Wojciul S

3-0

2-3

3-2

3-1

Rosa J                           Grzegorz D     

Gołębiewski P                 Okulus A         

Rosa J                            Okulus A                     

Gołębiewski P                   Grzegorz D        

3-1

3-0

3-0

3-1

 

 

 

 

 

 

Lazurki w końcu pokazały Pazurki

Lazurki wygrały w tej kolejce 2 mecze[1 zaległy] .Choć pierwszy mecz z Mlexer Boys był formalnością , to w spotkaniu z AMS-G0  wynik zwycięski był ciężko wywalczony. Mam nadzieję , że to marsz w górę tej drużyny.

Drugie zwycięstwo w rozgrywkach odniósł zespół Mlexer Girls . W roli głównej wystąpił[a] tym razem Susło Ł , który[ która]  wygrał[a] 2 mecze. Kropkę nad i postawiła dzielna Natalia Grzegorz , pokonując całkiem groźnego zawodnika jakim jest Paweł Pypczyński . Chłopcy z Mlexer Boys mogą tylko zazdrościć.

 Najciekawszym spotkaniem był wyrównany mecz pomiędzy Jaro Zatorze a OSK Strażak.

Po 4 spotkaniach singlowych wynik był remisowy i wydawało się , że gra podwójna powinna mieć wyrównany charakter. Tymczasem duet Kriger/Grudzień  łatwo uporał się z parą Wojtas/Bem. Gra przeciwko deblistom wśród których jeden zawodnik posiada okładzinę z czopkami , okazała się technicznie za trudna dla Strażaków. Przyznaję , nie jest to łatwe.



Wyniki 3 kolejki 13.11.2018r

SMPARKOWA

OSK Strażak                              

 

1

3

ESK NESTORA

UNIFORM

 

0

4

 

Geiger A

Wojciechowski S   
         

Mikołajski M

Wojciechowski H           

          

 

Buczyński D    

Wojtas B                        Bem K  

Buczyński D    

                                

0-3


0-3


3-2

1-3

Dziwosz J                         

Stefanowicz M

Dziwosz J   
            GlinieckiS                       

Dzierżko W

Bielunkiewicz P                 

Bielunkiewicz P  

Dzierżko              

 

 

2-3

0-3


1-3

2-3

 

 

 

JARO  ZATORZE

AMS-GO

 

4

0

SKS OLIMP Kmiecin

SILVER   LMP

 

4

0

 

Krieger J

Grudzień R

Krieger J

Grudzień R

 

Majczyna M

Wojciul S

Wojciul S

Majczyna M

 

3-0

3-0

3-0

3-0

Sak S

Sala P

Sak S

Sala P

Kosiacki L

Pypczyński P

Pypczyński P

Jabłonka M

3-0

3-0

3-1

3-0

 

 

 

SPORTSMENI

OLD  MASTERS

 

0

4

ŻTS   KMIECIN

MLEXER  GIRLS

 

4

0

 

Haracz A                                 

Kaczmarzyk A                        

Haracz A  

 Kaczmarzyk A                                                                                  

Podkański M

Cieśliński R

Cieśliński R

Tekliński T

0-3

0-3

0-3

0-3

Głowacki H      

Sznaza  Z    

Głowacki H       

Sznaza  Z                                  

Jabłonka A

Grzegorz N

Grzegorz N

Jabłonka A

3-2

3-1

3-2

3-0


4-0

Aż  pięć spośród  sześciu  spotkań kolejki  skończyło się wynikiem 4-0 . Można powiedzieć , że faworyci idą pewnie po swoje . Sytuacja w tabeli się klaruje . Chciałbym  jednak  pochwalić grę poszczególnych zawodników z  przegranych drużyn , a nawet niektóre przegrane drużyny . Tak więc :

1Mikołajski Mikołaj  [SM Parkowa]pokonał w pięciu setach Krzysztofa Bema , co dla mnie jest niespodzianką

2 Dziwosz Jacek [ESK Nestora] mimo wieku i dwakroć proporcjonalnej do tego wieku wagi uległ co prawda 2-3 o wiele młodszemu Wojciechowi  Dzierżko [Uniform] –ale mecz był zacięty , a pomiędzy zawodnikami  iskrzyło bardziej , niż pomiędzy Wachem i Szpilką w pierwszych 9 bokserskich rundach.Poziom sportowy też był wyższy niż we wspomnianym meczu. Stawki wynagrodzenia  jednak nie.

3 Dziewczyny  [Mlexer Girls] walczyły z weteranami z Kmiecina jak równy z równym.

4 Amatorzy z AMS-Go i Silver LMP po prostu walczyli jak mogli i polegli .

5 Moi koledzy Sportsmeni  polegli , ale chyba nie walczyli-stać ich na więcej.

 

Wyniki kolejki NR1


SM PARKOWA                                     

UNIFORM

1

3

ESK NESTORA

OLD  MASTERS

1

3

Wojciul S                             Bielunkiewicz P

Mikołajski M                      Kępski B

Geiger A                              Kowalik A

Wojciechowski H              Bielunkiewicz P

0-3

1-3

3-1

1-3

Dziwosz J                         Podkański M

Stefanowicz M                Cieśliński R

Dziwosz J                          Cieśliński R

Gliniecki S                        Tekliński T

3-1

0-3

0-3

1-3



OSK STRAŻAK

AMS-GO

4

0

LAZURKI

SILVER   LMP

1

3

Buczyński D                               Burdziejko A

Bem K                                           Wojciul S

Buczyński D                                 Wojciul S

Bem K                                          Majczyna M

3-0

3-0

3-0

3-0

Gołębiewski P                 Pypczyński  P

Rosa J                               Kosiacki L

Gołębiewski P                Kosiacki L

Rosa J                               Jabłonka M

1-3

2-3

0-3

3-0



SPORTSMENI

MLEXER  GIRLS

4

0

ŻTS   KMIECIN

SKS OLIMP KMIECIN

0

4

Kaczmarzyk A                        Jabłonka A

Haracz A                                 Grzegorz N

Kaczmarzyk A                         GrzegorzN                 
Haracz A                                 Jabłonkia A            

3-0

3-0

3-0

3-0

 Sznaza  Z                                  Sak S

Głowacki H                               Sala P

Sznaza Z                                    Sala P

Głowacki H                               Sak S

0-3

0-3

1-3

0-3



JARO    ZATORZE

MLEXER BOYS

4

0

 

 

Trudnowski J                               Grzegorz D

Grudzień R                                   Okulus A

Trudnowski J                                Okulus A

Grudzień R                                   Grzegorz D

3-0

3-0

3-0

3-0

 

 

     
 
       
 

Inauguracja

Za nami pierwsza inauguracyjna kolejka Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Elblągu . Zaczęło się?!  Jak widać aż 4 mecze skończyły się wynikiem 4-0  . Nie oznacza to , że nie było walki ani emocji . Największą sensacją wieczoru była przegrana Marcina Podkańskiego z Jackiem Dziwoszem [1-3] . Gratulacje dla Jacka , a Marcin już szykuje formę na rundę rewanżową . Drugą sensacją wieczoru  była porażka Lazurków z Silver LMP –zaprocentowały systematyczne  treningi . Weterani z Jaro Zatorze nie dali szans  młodym zawodnikom z Mlexera.
     
       
       
       
       
       
       

     
       
       
       
       
       
       

Odwiedzin strony: 309305
Stan licznika mierzony od dnia: 21.05.2013, 13:00