55-Lecie Klubu Mlexer
04.06.2017
Turniej Tenisa stołowego zorganizowany przez Zarząd LKS Mlexer z okazji 55-lecia Klubu cieszył się dużym zainteresowaniem elblążan i nie tylko. Zarząd z radością przyznaje, iż zainteresowanie imprezą przerosło oczekiwania gospodarzy.
 W obchodach nie zabrakło przedstawicieli firm oraz urzędów na czele z wiceprezydentem Elbląga Januszem Nowakiem, które wspierają działalność klubu.
W turnieju, w czterech kategoriach udział wzięło 60 osób - zawodnicy , amatorzy, dzieci, z Elbląga i okolic, Milejewa, Pogrodzia, Straszyna, Gdańska, Pelplina, Lidzbarka Warmińskiego, Ostródy, Olsztyna, Iławy, oraz Kaliningradu.
Zwycięzcom medale i puchary wręczył wiceprezydent Elbląga oraz Prezes Klubu Mlexer.
Czołowe miejsca zajęli:
Â
W kategorii do lat 14:
1 Natalia Grzegorz
2 Adam Okulus
3 Grzegorz Koronowski
Juniorzy:
1 Daniel Grzegorz
2 Aleksandra Jabłońska
3 Grzegorz Demczuk
Kategoria 50+
1 Zenon Kastrau
2 Franciszek Jastrzębski
3 Leszek Brzeski
Puchary dla najmłodszych zawodników otrzymały: Julia Dziwosz i Julia Gromko.
Nagrodzeni najstarsi amatorzy w kategorii OPEN: Daniel Buczyński i Wiesław Rudlik.
W kategorii OPEN udział wzięło 32 uczestników, miejsca zajęli:
1.    Grzelak Ryszard                Mlexer Elbląg
2.    Skalenko Wasilij                Kaliningrad
3.    Dutkiewicz Adrian            LUKS Straszyn
4.    Libura Tomasz                  Mlexer Elbląg
5-6   Szurgot Piotr                    UKS Pelplin
      Toporek Karol                   LUKS Straszyn
7-8   Susło Lukasz                    Mlexer Elbląg
      Bojanowski Krzysztof        LUKS Straszyn
9-12  Cieśliński Radosław           Mlexer Elbląg
      Kastrau Zenon                  Iława
      Chyliński Witold                LUKS Straszyn
      Switalski Jacek                Warmia Lidzbark Warmiński
13-16Â Dziwosz Jacek
      Liwski Grzegorz
      Podkański Marcin
      Gromko Artur
17-24Â Brzeski Leszek
      Wojciul Stanisław
      Buczyński Daniel
      Sala Paweł
      Wozbanowicz Dawid
      Rudzik Wiesław
      Wojciechowski Henryk
      Wojda Leszek
25-32 Jabłonka Aleksandra
        Jabłonka Andrzej
        Ziaja Robert
        Gołębiewski Paweł
        Pypczyński  Paweł
        Buczyński Krzysztof
        Tadejewski Henryk
        Kosiacki Leszek
Â
Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy uczestnikom.
Wszystkim którzy wspierają klub oraz przyczynili się do zorganizowania turnieju serdeczne podziękowania.
                                                                      Rzecznik klubu
 W obchodach nie zabrakło przedstawicieli firm oraz urzędów na czele z wiceprezydentem Elbląga Januszem Nowakiem, które wspierają działalność klubu.
W turnieju, w czterech kategoriach udział wzięło 60 osób - zawodnicy , amatorzy, dzieci, z Elbląga i okolic, Milejewa, Pogrodzia, Straszyna, Gdańska, Pelplina, Lidzbarka Warmińskiego, Ostródy, Olsztyna, Iławy, oraz Kaliningradu.
Zwycięzcom medale i puchary wręczył wiceprezydent Elbląga oraz Prezes Klubu Mlexer.
Czołowe miejsca zajęli:
Â
W kategorii do lat 14:
1 Natalia Grzegorz
2 Adam Okulus
3 Grzegorz Koronowski
Juniorzy:
1 Daniel Grzegorz
2 Aleksandra Jabłońska
3 Grzegorz Demczuk
Kategoria 50+
1 Zenon Kastrau
2 Franciszek Jastrzębski
3 Leszek Brzeski
Puchary dla najmłodszych zawodników otrzymały: Julia Dziwosz i Julia Gromko.
Nagrodzeni najstarsi amatorzy w kategorii OPEN: Daniel Buczyński i Wiesław Rudlik.
W kategorii OPEN udział wzięło 32 uczestników, miejsca zajęli:
1.    Grzelak Ryszard                Mlexer Elbląg
2.    Skalenko Wasilij                Kaliningrad
3.    Dutkiewicz Adrian            LUKS Straszyn
4.    Libura Tomasz                  Mlexer Elbląg
5-6   Szurgot Piotr                    UKS Pelplin
      Toporek Karol                   LUKS Straszyn
7-8   Susło Lukasz                    Mlexer Elbląg
      Bojanowski Krzysztof        LUKS Straszyn
9-12  Cieśliński Radosław           Mlexer Elbląg
      Kastrau Zenon                  Iława
      Chyliński Witold                LUKS Straszyn
      Switalski Jacek                Warmia Lidzbark Warmiński
13-16Â Dziwosz Jacek
      Liwski Grzegorz
      Podkański Marcin
      Gromko Artur
17-24Â Brzeski Leszek
      Wojciul Stanisław
      Buczyński Daniel
      Sala Paweł
      Wozbanowicz Dawid
      Rudzik Wiesław
      Wojciechowski Henryk
      Wojda Leszek
25-32 Jabłonka Aleksandra
        Jabłonka Andrzej
        Ziaja Robert
        Gołębiewski Paweł
        Pypczyński  Paweł
        Buczyński Krzysztof
        Tadejewski Henryk
        Kosiacki Leszek
Â
Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy uczestnikom.
Wszystkim którzy wspierają klub oraz przyczynili się do zorganizowania turnieju serdeczne podziękowania.
                                                                      Rzecznik klubu